Są Państwo przekonani, że zmiany klimatu to mistyfikacja? Mamy dla Państwa okazję inwestycyjną! | Sean Myers | The Haven | Październik, 2023 r.

October 24, 2023 0 Comments

Nie będą Państwo chcieli przegapić tej JEDYNEJ W ŻYCIU OKAZJI

Zdjęcie autorstwa Austin Distel na Unsplash

Czy są Państwo zmęczeni słuchaniem o “zmianach klimatu”?

Czy dostrzegają Państwo liberalną mistyfikację, którą nazywają “globalnym ociepleniem”?

Mam dla Państwa ofertę!

Tak zwani “eksperci klimatyczni” i inne liberalne elity od lat ostrzegają nas przed podnoszącym się poziomem mórz, super burzami i pożarami. Ale poza pożarami, gdzie oni byli?

Całe to straszenie przestraszyło lewicowe owce do sprzedaży swoich nieruchomości na obszarach, które nazywają “zagrożonymi” i “zagrożonymi klimatycznie”, z ogromnymi stratami.

Nigdy wcześniej nie było tak wspaniałej OKAZJI INWESTYCYJNEJ!

Proszę spojrzeć na tę wspaniałą działkę o powierzchni 50 akrów w Myrtle Beach w Południowej Karolinie, sprzedawaną za marne 75 000 USD. To ułamek tego, ile jest warta, i dobrze Państwo o tym wiedzą. Mogliby Państwo zbudować swój wymarzony dom, sprzedać go deweloperowi lub zrobić jedno i drugie – to 50 akrów! Dlaczego sprzedaje się za tak niewiele? Ponieważ znajduje się na poziomie morza, a właściciele uważają, że za pięć lat znajdzie się pod wodą. Ale Państwo wiedzą lepiej!

Proszę kupować! Proszę kupić! Proszę kupić!

A oto ten wspaniały bungalow na linii stanów Kalifornia/Newada, tuż przy jeziorze Tahoe. Garaż spłonął podczas pożarów zeszłego lata, a studnia jest sucha, ale są to łatwe naprawy i będą Państwo mieli pieniądze na ich wykonanie – cena wywoławcza to tylko 52 000 USD! Firmy ubezpieczeniowe nie pokryją tego miejsca, ale kto ich potrzebuje? Przy tej cenie może Pan zapłacić gotówką i podjąć ryzyko na własną rękę – ponieważ wie Pan, że ryzyko to tylko gorące powietrze z mediów głównego nurtu. Bez tych składek ubezpieczeniowych zaoszczędzą Państwo jeszcze więcej pieniędzy!

Proszę kupować! Proszę kupić! Proszę kupić!

Już nigdy nie będzie takiego momentu jak teraz. Wiedza to potęga, a Pan ją posiada. Wszyscy inni zostali oszukani przez Big Weather i lobby zielonej energii. Proszę się nie martwić o to, że ci sprzedawcy zostaną oszukani; posłuchali oni niewłaściwych ludzi i dali się nabrać na zieloną krucjatę. Proszę po prostu skorzystać z tej wyjątkowej okazji, zanim zrobi to ktoś inny.

Nie jest to również czas na pójście na pół gwizdka. Ponownie, jest to bezprecedensowy moment i nigdy nie będzie drugiego takiego. Proszę nie poprzestawać na jednej nieruchomości! Proszę kupić jedną nieruchomość dla siebie, a drugą wynająć. Proszę sprzedać lub obciążyć hipoteką swój własny dom, wykorzystać kapitał własny i zgarnąć jeszcze więcej.

Proszę kupować! Proszę kupować! Proszę kupić!

Proszę pamiętać, że wie Pan lepiej niż ci wszyscy eksperci od klimatu. Od lat mówi Pan randosom na Facebooku, że to wszystko jest mistyfikacją, a niektórzy z nich nawet Pana nie zablokowali. Nadszedł czas, by postawić na swoim. Każda katastrofa jest szansą na zarobienie milionów, jeśli dobrze rozegra Pan swoje karty – zwłaszcza fałszywe katastrofy, takie jak globalne ocieplenie.

Proszę kupować! Proszę kupować! Proszę kupić!